CKE Czerwionka-Leszczyny | Toby z Monachium – koncert
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Toby z Monachium – koncert

5 listopada 2020

UWAGA! Zmiana terminu koncertu na 27 czerwca 2021, godz. 16.00.

Kochani fani i przyjaciele,

Ze względu na sytuację pandemiczną nie widzę niestety innej możliwości niż ponowne przesunięcie całej trasy koncertowej.

Chciałbym, aby wszyscy goście mogli swobodnie i w pełni cieszyć się moim koncertem. Otrzymałem wiele próśb o niewykonywanie koncertów w tej chwili.

Spełniam tę prośbę fanów. Wszystkie bilety pozostają ważne, nawet jeśli jest na nich zapisana inna data. Miejsce siedzące pozostaje również takie samo.

Przy okazji, może jako mała pociecha za przesunięcie terminów: na mojej trasie koncertowej zaprezentuję również po raz pierwszy mój nowy album.

Dziękuję za Waszą lojalność. Czekam na nasze spotkanie w lepszych czasach. 

Wasz TOBY z Monachium.

W 2020 wystąpi w nowych lokalizacjach jak również odwiedzi miejsca , w których miał przyjemność występować. Już ostatnie solowe tournee TOBY‘ego zachwyciło i pozytywnie zaskoczyło publiczność, prawie wszystkie koncerty były wysprzedane.

Koncerty TOBY’ego na żywo to nowy wymiar koncertów szlagierowych w Polsce. Ze swoim nowym show chce pójść jeszcze dalej: nowości szlagierowe z najlepszą atmosferą i świetną zabawą gwarantowane! Podczas trasy na pewno będzie można usłyszeć wszystkie dotychczasowe przeboje artysty, ale jak to Toby ma w zwyczaju na pewno zaskoczy wszystkich jakimś nowym utworem bądź ciekawą aranżacją.

Temin: 27 czerwca 2021, godz. 16.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 44/50 zł, do kupienia w kasie CKE oraz na https://www.ckecl.pl/kup-bilet/Zmień wielkość czcionki
Zmień kontrast