CKE Czerwionka-Leszczyny | Robert Janowski – koncert odwołany
CKE Czerwionka-Leszczyny

Robert Janowski – koncert odwołany

31 stycznia 2022

UWAGA! Koncert odwołany!

Obecnie prowadzi audycję na antenie Radia „Pogoda”, w której to dzieli się z słuchaczami magią i pięknem wspomnień zaczarowanych w piosenkach. Robert jest zwycięzcą ostatniej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Telewizji Polsat. Robert to artysta wrażliwy na emocje innych, dlatego każdy z jego koncertów jest niepowtarzalny. Recital autorski ACOUSTIC TRIO to forma muzyczna przeznaczona zarówno na wydarzenia kameralne jak i klimatyczne koncerty plenerowe.

Ujmujące, klasyczne piosenki brzmią rewelacyjnie w nowych interpretacjach wokalisty oraz akompaniamencie znakomitego zespołu muzycznego – dwie gitary i kontrabas. Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje tworzą atmosferę wyrafinowanego spotkania artystycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnego i bliskiego kontaktu z publicznością.

Z kolei magia romantycznych piosenek nadaje spotkaniu przytulnej i niebanalnej formy. Siedemdziesiąt minut fantastycznej zabawy przy znanych i lubianych przebojach! Pełna sala gwarantowana Artyście na scenie towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Sebastian Ruciński – gitara, Tomasz Wójcik – gitara i Piotr Górka – kontrabas. Wszyscy muzycy są absolwentami Wydziału Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej.

Termin: KONCERT ODWOŁANY