CKE Czerwionka-Leszczyny | Punkt Szczepień w CKE
CKE Czerwionka-Leszczyny

Punkt Szczepień w CKE

23 kwietnia 2021

Rusza Punkt Szczepień Powszechnych w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym. Informacje dla pacjentów.

Informujemy że Centrum Kulturalno-Edukacyjne nie prowadzi zapisów na szczepienia.

Zapisać można się poprzez:

Całodobową i bezpłatną infolinię – 989

Można to zrobić samemu lub może to zrobić ktoś bliski z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL. Numer telefonu komórkowego nie jest wymagany, ale w przypadku podania go, otrzyma się SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców.

Podczas rejestracji wybiera się dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie – jeśli podany został numer telefonu – otrzymuje się SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.

– e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko adresu zamieszkania danej osoby. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie odpowiedni dla osoby rejestrującej się albo będziesz chciała ona zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzysta się z dostępnej wyszukiwarki i wskaże dogodną datę i lokalizację.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, rejestrujący się otrzyma powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Wszelkie informacje i pytania dotyczące szczepień dostępne są na stronie pacjent.gov.pl