CKE Czerwionka-Leszczyny | Pchła Szachrajka – spektakl
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Pchła Szachrajka – spektakl

16 lipca 2020

Informujemy że z powodu braku obsady aktorskiej spektakl “Pinokio” nie odbędzie się. W zamian proponujemy Państwu spektakl dla dzieci “Pchła Szachrajka”. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Spektakl familijny dla dzieci w wieku 3­-99. Przedstawienie jest adaptacją jednej z najzabawniejszych bajek jakie napisał Jan Brzechwa. Genialny poeta doskonale komunikował się z dziećmi poprzez swoje wiersze. Jednocześnie przemycał w nich wiele treści dla dorosłych, które komentowały ówczesną Polskę, a które są aktualne do dziś.

„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20-­tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.

Reżyseria: Dariusz Wiktorowicz
Scenografia: Barbara Wójcik-Wiktorowicz
Pracownia plastyczna: Katarzyna Kosietzki

Czas trwania: 50 min

Temin: 27 września 2020, godz. 16.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 15/20 zł do kupienia w kasie CKE oraz na https://www.ckecl.pl/kup-bilet/Font Resize