CKE Czerwionka-Leszczyny | Maciej Balcar – akustycznie
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Maciej Balcar – akustycznie

1 grudnia 2018

Trasa koncertowa promująca nowy, solowy album “Struś”, znanego wokalisty kultowego zespołu “Dżem.

Po „Ruletce” (2015) i „Znakach” (2017) nadchodzi czas na kolejną w planowanej serii, solową płytę wokalisty kultowego zespołu „Dżem”, Macieja Balcara. Ogólnie rzecz biorąc jest to piąte studyjne wydawnictwo Maćka, licząc z debiutanckim albumem „Czarno”(1998) i reaktywującym działalność albumem „Ognień i Woda” (2010).

Album zatytułowany „Struś” którego premiera planowana jest na luty 2019 roku, będzie zawierał 10 kompozycji nagranych wspólnie ze stałym, zaprzyjaźnionym zespołem Maćka: Piotrem „Quentinem” Wojtanowskim na basie, Maćkiem Mąką na gitarach, Jankiem Gałachem na skrzypcach i Krzyśkiem „Flipperem” Krupą na instrumentach perkusyjnych.

„Strusia” od dwóch poprzednich albumów odróżnia zdecydowanie bardziej akustyczne brzmienie całości, nawiązujące do tras akustycznych zespołu. Nic dziwnego, skoro to właśnie wersje akustyczne poprzednich płyt Maćka cieszą się tak dużą popularnością, co niejako potwierdza niesłabnące zainteresowanie albumem „Live Trax 12″ (2012).

Trasa koncertowa (choć premierowa, tym razem akustyczna) odbywać się będzie w okresie 07-24 lutego 2019 i jest jak zwykle w przypadku Maćka, ambitna; przez niemal 3 tygodnie podróżując po całej Polsce, muzycy grać będą, dzień w dzień, przekrój wszystkich poprzednich płyt Balcara przeplatany tymi najnowszymi, prosto ze „Strusia”;-)

Bądźcie z nami, jak co roku, a będzie pięknie, jak nigdy;-)))
Pozdrawiamy
Maciek Balcar i Przyjaciele

Termin: 9 lutego 2019, godz. 18.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 35 zł (do kupienia w kasie oraz na https://www.ckecl.pl/kup-bilet/)

Tags: , , , , , , , , , ,Zmień wielkość czcionki
Zmień kontrast