CKE Czerwionka-Leszczyny | Łzy i zespół Batna – koncert
CKE Czerwionka-Leszczyny

Łzy i zespół Batna – koncert

2 września 2022

Zapraszamy 12 listopada 2022 o godz. 19.00 na koncert zespołu Łzy. Jako support zagra zespół Batna.

Zespół Łzy

Zespół istnieje już 25 lat i jest obecnie jednym z bardziej popularnych i najdłużej aktywnych zespołów pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się dziewięć premierowych albumów Łez, z których trzy: „W związku z samotnością”, „Nie czekaj na jutro” i „The Best Of 1996-2006” osiągnęły status Platynowej Płyty, a jeden – „Jesteś jaki jesteś” pokrył się „złotem”. Najnowszy album to płyta „Miłość w czasach samotności” (2021), która jednocześnie jest wydawnictwem jubileuszowym uświetniającym  25-lecie działalności zespołu.

Ogólnopolską popularność przyniósł zespołowi Łzy platynowy album „W związku z samotnością” (2001 r.) z przebojami „Agnieszka” oraz „Narcyz”. Sukces został przypieczętowany w roku 2003, kiedy to ŁZY przebojem „Oczy szeroko zamknięte” zdobyły Nagrodę Publiczności w Konkursie Premier Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wkrótce piosenka „Oczy szeroko zamknięte”, w plebiscycie Radia Zet, została uznana za jeden z największych polskich przebojów XX-go wieku.

Zespół Batna

Zespół BATNA pochodzi z Jastrzębia -Zdroju i gra polskiego bezkompromisowego rock z elementami metalowych pazurów. Zwycięzca Antyfestu Antyradia 2021 oraz laureat „Złotej Kosy”. Ma za sobą występ na dużej scenie Pol’and’rock 2021. Trzecie miejsce w tegorocznym plebiscycie „Złotego Bączka”. 20 sierpnia na świat przyszedł pierwszy singiel pt. :”Niechciani” wraz z klipem promujący nadchodzący album zespołu, który ukaże się już 29 października 2022. Do tego czasu chłopaki ruszają w trasę podczas, której zagrają około 20 koncertów. A już 8 października wjedzie na streamingi kolejny singiel oraz klip do utworu „Bliźniak”.

Termin: 12 listopada 2022, godz. 19.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 50 zł

Bilety do kupienia w kasie CKE oraz na stronie:
https://www.ckecl.pl/kup-bilet/