CKE Czerwionka-Leszczyny | Krzysztof Zalewski – koncert
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Krzysztof Zalewski – koncert

26 lutego 2021

Zapraszamy na “Dzień Kobiet” w CKE. Już 7 marca 2021 o godz. 17.00 oraz 20.00 specjalnie dla Pań i nie tylko ;) …wystąpi u nas Krzysztof Zalewski.

Debiutancką płytę – rockową, ostrą, surową – wydał zaraz po wygranej „Idola” w 2004 i po jakimś czasie słuch po nim zaginął – ale to nie znaczy, że Zalef zrezygnował z muzyki. Wręcz przeciwnie! Terminował u Nosowskiej i w Heyu, grał w Muchach i Japoto, występował z Brodką, a nawet zagrał w filmie.

Uzbrojony w te do świadczenia Zalewski zadebiutował ponownie, albumem „Zelig”. To wyzwanie rzucone dzisiejszej muzyce popularnej: 10 rockowych piosenek, ambitnych i chwytliwych zarazem. Dla wszystkich, ale nie dla każdego.

Tą płytą zaistniał w świecie muzyki alternatywnej i zagrał setki koncertów w całej Polsce. Rok 2016 to nowa odsłona – płyta „Złoto” – najbardziej osobista, a zarazem najbardziej przystępna i przebojowa płyta Krzysztofa Zalewskiego.

Płyta ta otworzyła mu drogę do udziału w najciekawszych projektach dziejących się na polskim rynku muzycznym – jak np. Męskie Granie. To dla tego projektu Zalewski napisał utwór „Początek”, który w bardzo szybkim tempie osiągnął ponad 100 milionów wy świetleń.

Kolejny singiel „Kurier”, który powsta ł do filmu Władysława Pasikowskiego również okazał się dużym przebojem. Obecnie Zalewski promuje swój najnowszy album ZABAWA. To przemyślenia 35-letniego mężczyzny, nad którego głową zawisł cień i mimo to – a mo że właśnie dlatego – gra, śpiewa i tańczy. Na przekór czasom, ale nie ludziom wbrew.

Termin: 7 marca 2021, godz. 17.00 i 20.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 119/139 zł

Bilety do kupienia na stronie:
https://www.ckecl.pl/kup-bilet/Zmień wielkość czcionki
Zmień kontrast