CKE Czerwionka-Leszczyny | Jacek Czech – spotkanie na żywo
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Jacek Czech – spotkanie na żywo

3 lipca 2020

W poniedziałek 6 lipca 2020 o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z alpinistą Jackiem Czechem na żywo (live stream).

Oglądaj tutaj 🔽🔽🔽

Jacek Czech

Licencjonowany instruktor wspinaczki skalnej, taternictwa i alpinizmu PZA, trener wspinaczki sportowej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ponadto instruktor sportu w zakresie wspinaczki na sztucznych ścianach, wspinaczki wysokogórskiej, narciarstwa, pływania i gimnastyki, sternik jachtowy i motorowodny, ukończył podyplomowe studium korekcji wad postawy, sędzia zawodów wspinaczkowych PZA, członek Klubu Wysokogórskiego w Katowicach oraz Klubu Skialpinistycznego Kandahar z Katowic, były selekcjoner Kadry Narodowej w Narciarstwie Wysokogórskim, taternik, alpinista, wspina się w skałkach, Tatrach, Alpach (latem i zimą), Patagonii, bierze udział w zawodach wspinaczkowych.

Mistrz Polski i uczestnik Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w skialpinizmie, jako jedyny Polak ukończył pięciokrotnie słynne zawody Pierra Menta, startował również w kultowych zawodach w Szwajcarii (Patrol Lodowcowy) i Włoszech (Trofeo Mezzalama).

Brał udział w wyprawie himalajskiej na Cho-Oyu (8201 m npm) i Nanga Parbat (8126 m npm). W sezonie 2015/2016 wraz z Adamem Bieleckim próbowali zdobyć – jako pierwsi ludzie zimą – właśnie Nangę Parbat.

Termin: poniedziałek 6 lipca 2020, godz. 19.00
Miejsce transmisji: https://www.facebook.com/ckecl/live/Font Resize