XXI Przegląd Teatralny i Recytatorski Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bliskie Spotkania” - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny

XXI Przegląd Teatralny i Recytatorski Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bliskie Spotkania”

20 kwietnia 2017

Zapraszamy 10 maja 2017 roku o godz. 9:00 na XXI Przegląd Teatralny i Recytatorski Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bliskie Spotkania”, który odbędzie się w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach w ramach obchodów Powiatowego Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych pod patronatem Starosty Powiatu Rybnickiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.


Przegląd „Bliskie Spotkania” organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych im. Weroniki Sherborne oraz Miejski Ośrodek Kultury wpisał się już w wieloletnią tradycję nie tylko szkoły, ale także Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.
Przegląd jest uznanym miejscem konfrontacji artystycznej dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz doskonałym forum rozwijania integracji, tolerancji i akceptacji. Impreza nasza ma szeroki zasięg, wykraczający nawet poza województwo śląskie. W tym roku będziemy gościć młodych artystów z Rybnika, Pszczyny, Krakowa, Żor, Paniówek, Sosnowca, Tychów i Czerwionki-Leszczyn.