Spektakl „SELFIE.com.pl” - Bilety:70zł i 80zł - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny

Spektakl „SELFIE.com.pl” – Bilety:70zł i 80zł

3 lutego 2017
Kiedy:
14 Maj 2017@15:00
2017-05-14T15:00:00+00:00
2017-05-14T15:30:00+00:00
Gdzie:
CKE Czerwionka-Leszczyny
Koszty:
Bilety w cenie 70zł (sektor A i C) oraz 80zł (sektor B)

Zapraszamy 14 maja 2017r. o godzinie 17.00. Teatr My przedstawi spektakl pt. „SELFIE.com.pl”. W rolach głównych wystąpią Dorota Pomykała, Julia Kamińska, Filip Bobek oraz Mirosław Baka.

SELFIE – KOMEDIA POMYŁEK ŻYCIA

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

Wiedzą o tym Brygida i Gerard, których małżeństwa zakończyły się przed czasem. Teraz próbują pomóc swoim dorosłym już dzieciom.

Brygida ma trzydziestoletnią córkę Julię, która żyje w świecie romantycznych powieści. Gerard ma trzydziestoletniego syna, który żyje w świecie gier komputerowych.

Jedno selfie powoduje, że przyglądają się nie tylko sobie, ale swojemu życiu i chcą, żeby życie ich dzieci było inne.

Niezależnie od siebie Brygida i Gerard postanawiają ściągnąć ich na ziemię i znaleźć dla nich partnera ogłaszając się w mediach społecznościowych.

Brygida widząc na portalu randkowym zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Oczywiście profilu nie założył Pawełek, tylko Gerard. Ale kiedy Brygida odpowiada, wysyłając zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, to idealna partnerka dla syna.

I wszystko mogłoby się zakończyć szczęśliwie, gdyby nie to, że na pierwsze spotkanie z Julią, zamiast Pawełka, przychodzi Gerard, a na kolejne zamiast Julii, przychodzi Brygida, a na domiar złego, żeby wyjaśnić nieporozumienie , Gerard idzie na następne spotkanie jako Paweł i spotyka się z Brygidą, która udaje Julię.

Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawełek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się również między Brygidą i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

Piotr Jasek

 

Bilety sektor B – 80 zł ; sektory A,C – 70 zł można nabyć w kasie CKE oraz online poprzez stronę internetową CKE http://www.ckecl.pl/kup-bilet/