The October Leaves - na żywo - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

The October Leaves – na żywo

4 czerwca 2020

„Poniedziałkowe Próby w CKE”. W poniedziałek 8 czerwca 2020 o godz. 19.00 wystąpi u nas „The October Leaves” na żywo (live stream).

Oglądaj tutaj 🔽🔽🔽

Brzmienie zespołu to mieszanka klasycznego britpopu z inspiracjami amerykańską muzyką lat 60′. Charyzma, oryginalne pomysły wraz z melodyjnością, dobrymi tekstami i ogromnym optymizmem sprawiają, że na koncertach spotykamy się z niezwykle żywiołowym odbiorem publiczności.Na swoim koncie mamy setki koncertów w całej Polsce. Do ważniejszych wydarzeń z życia zespołu należą koncerty w Gdańsku podczas Euro 2012, występ na Young Talents Stage prestiżowego festiwalu Heineken Open`er Festivall, czy wspólne koncerty z Myslovitz i Negatywem. W 2013 roku zostaliśmy docenieni przez dziennikarzy muzycznych i nagrodzeni Grand Prix na Seven Festival Music & More w Węgorzewie.

10 maja 2014 ukazała się nasza debiutancka płyta „Bardziej znani, wiecznie obcy”, która składa się z dwóch części – całość ubrana w piękny kartonowy digipack. Pierwsza część to nowy materiał nagrany w języku polskim pod okiem producentów Alexa White’a i Marcin Szwajcera. Druga jako bonus to anglojęzyczny materiał, zrealizowany w 2010 roku w studio Vintage Records a zmasterowany przez Marcina Borsa.

Pierwszy singiel z płyty, „Lepiej spłonąć niż zapomnieć”. swoją premierę miał w „Poduszkowcu” – autorskiej audycji Marcina Bisiorka w Esce Rock. Kolejne single znalazły się w propozycjach do Listy Przebojów Radiowej Trójki. Płytę promowaliśmy także koncertem w studiu im. Agnieszki Osieckiej transmitowanym na antenie Polskiego Radia w Programie 3.

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/6yyLGib2y2eJ0EEKgYFnFA
SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/theoctoberleaves
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/TheOctoberLeaves

Termin: poniedziałek 8 czerwca 2020, godz. 19.00
Miejsce transmisji: https://www.facebook.com/ckecl/live/Font Resize
Zmień kontrast