SOUND'N'GRACE - koncert - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

SOUND’N’GRACE – koncert

2 grudnia 2018

UWAGA! Z powodu ogłoszonej żałoby narodowej koncert Sound&Grace przełożony na niedzielę 24 lutego na godzinę 19.00. Bilety zachowują ważność.

Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczy słuchaczowi chór Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce!

Sound’n’Grace to zespół w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo…. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego: Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka.

W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk, S’n’G świetnie odnajdują się na kameralnych, klimatycznych koncertach jak i na wielkich scenach. W zależności od charakteru koncertu potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować Państwu niesamowicie energetyczne, muzyczną eksplozję!

W czerwcu 2015 roku premierę miał debiutancki album studyjny grupy zatytułowany „Atom” Płyta promowana była przez single: „Dach” „Możesz wszystko”, „Nadzieja” i „Na pewno”

Sound’n’Grace i Filip Lato piosenka „100” to zwiastun nowej płyty chóru Sound’n’Grace, której premiera odbyła się 17 listopad 2017. Chór do współpracy przy tej piosence zaprosił, jednego z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników ostatniej edycji The Voica of Poland- Filipa Lato, który również pracuje nad debiutanckim krążkiem.

„Życie” jest zmienną, warto więc postawić na właściwego konia – na wartości, relacje, wewnętrzny spokój. Nie na gonitwę, walkę o więcej, kupowanie kolejnych rzeczy i najgorszy ze wszystkich – strach. On jest szczególnie złym doradcą, bo zabiera nasz potencjał. Liczą się małe radości, wiara w wewnętrzne prowadzenie i codzienne Sprawdzam. Pytajmy siebie codziennie: czy dziś żyłem / żyłam na 100 %, na 50%, na 10%? Czy tak chcę, czy jutro spróbuję inaczej? O tym jest piosenka 100. Chcieliśmy by była pozytywna i by motywowała do zmiany, do cieszenia się z drobnych rzeczy i ustalenia właściwych priorytetów – mówi, autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.

Album zawiera poza znanymi już hitami „100”, „Sens” , „Gdy Gwiazdka” czy „Idealnie”,
wiele znakomitych piosenek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabrakło również gości specjalnych, będzie można usłyszeć głos Filip Lato, Mateusz Ziółko, Juli oraz Merghani.

Termin: 24 lutego 2019, godz. 19.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 50/70 zł (do kupienia w kasie oraz na http://www.ckecl.pl/kup-bilet/)

 

 

Tags: , , , , , ,Font Resize
Zmień kontrast