PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY

9 września 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci 15 października 2017r. o godzinie 16:00 na spektakl „PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY”.

Plastelinowy Plastuś zabiera Tosię do piórnikowego świata przyborów szkolnych, gdzie życie toczy się zupełnie spokojnie od lekcji do lekcji. Sytuacja diametralnie się zmienia wraz z pojawieniem się atramentowych plam, które pozostawił tajemniczy Jegomość. Plastuś wraz ze swoimi szkolnymi przyjaciółmi postanawia znaleźć winowajcę, który poplamił cały piórnik. Podróżując szlakiem atramentowych kleksów, przybory szkolne z Plastusiem i Tosią na czele spróbują uratować swój piórnikowy dom. Czy uda im się dojść po granatowych plamach do celu? Jakie przygody czekają Plastusia i jego przyjaciół? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci, którzy będą chcieli wraz z naszymi bohaterami przeżyć najbardziej zwariowaną przerwę szkolną. Niektórzy z Was przypomną sobie czasy kiedy nasi dziadkowie i babcie nosili szkolne mundurki, a do pisania zamiast długopisów używali stalówek.

Muzyczny spektakl powstał na motywach „Plastusiowego pamiętnika” Marii Kownackiej i choć pierwszy odcinek tej historii ukazał się w 1931 roku, to wciąż opowieść plastelinowego ludzika fascynuje i bawi kolejne pokolenia.

Zabawne dialogi, wartko tocząca się akcja, autorskie piosenki i stylowa scenografia w formie piórnika zachwycą nie tylko dziecięcą część publiczności. Ponadto interaktywny charakter spektaklu wciągnie najmłodszych do wspólnej zabawy.

Bilety w cenie 15 zł dzieci / 20zł dorośli. Dostępne w kasie CKE oraz na http://www.ckecl.pl/kup-bilet/