Małe TGD - koncert - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Małe TGD – koncert

31 lipca 2019

Małe TGD to profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop
z chrześcijańskim przesłaniem.

Działający już od 35 lat zespół TGD – najpopularniejszy pop-gospelowy chór w Polsce – doczekał się nowego pokolenia wokalistów. Małe TGD łamie schematy i pokazuje, że również dzieci mogą śpiewać o Bogu w nowoczesny sposób.

W 2017 r. zespół wydał debiutancka płytę „Góry do góry” – album zawiera 11 porywających, energicznych i pełnych radości utworów, które w prosty sposób przekazują ważne treści. Przy dźwiękach tej płyty nogi same rwą się do tańca. Autorami tekstów i muzyki są Kamila Pałasz (solistka TGD) oraz Piotr Nazaruk (dyrygent TGD, muzyk A. M. Jopek).

Teledysk do singla o tym samym tytule „Góry do góry”, który ukazał się na Youtube wiosną 2017 r., osiągnął już ponad prawie 3,7 mln wyświetleń!

Oficjalny skład zespołu tworzy jedenaścioro dzieci, które są reprezentacją Szkółki TGD – grupowych zajęć wokalnych prowadzonych dla ponad setki dzieci w wieku szkolnym w Warszawie.

W 2018 r. Małe TGD wyruszyło w pierwszą trasę koncertową – śpiewając na żywo i tańcząc na scenie, swoją radością i pasją zarażają zarówno najmłodszych jak i nieco starszych słuchaczy. W tym roku zespół przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty!

Termin: 23 listopada 2019, godz. 16.00
Miejsce: Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: dorośli 40 zł, dzieci 30 zł

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie kup-bilet.png


Font Resize
Zmień kontrast