Kot w butach. - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Kot w butach.

29 listopada 2017

CKE w Czerwionce-Leszczynach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci 28 stycznia 2018r. o godzinie 16:00 na spektakl „Kot w butach”.

„Kot w butach”, jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim – choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm. Bajka o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawia, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odnosi sukces, prezentowana jest przez Teatr Współczesny w pomysłowej i zabawnej formie. Lekkie, dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnie sercami najmłodszych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym. Starannie przygotowane sceny połączone z projekcjami ruchomego obrazu, wzbudzą duże zainteresowanie również u dorosłego widza.

Kot w butach przekona, że inteligencja, bystrość umysłu i wiara w siebie znaczą więcej niż bezwzględna siła, czy podstępna moc. Któż z nas nie chciałby wcielić się, choć na chwilę, w postać kota który nie tylko potrafi okpić i ośmieszyć pyszałków i brutali, ale doprowadzić do szczęśliwego końca sprawy swojego Pana?

W naszym spektaklu okazuje się że to nie przysłowiowy pies, lecz kot jest „najlepszym przyjacielem człowieka”.

Bilety w cenie 15zł dzieci / 20zł dorośli. Dostępne w kasie CKE oraz na http://www.ckecl.pl/kup-bilet/