Koncert Noworoczny - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Koncert Noworoczny

27 listopada 2018

Orkiestra Miejska „Dębieńsko” pod dyrekcją Wojciecha Pukowca wraz z zespołem wokalnym „The Chance” wykona m.in. utwory z repertuaru: Arethy Franklin, Donny Sumer, Tiny Turner, Cher, Geri Halliwel, Ani Dąbrowskiej, The Pointer Sisters, The Chance.

„The Chance” istnieje od lutego 2012 r. Nazwa zespołu wzięła się stąd, że dziewczyny dostały SZANSĘ w programie, którą postanowiły wykorzystać. The Chance powstało w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do II edycji programu X Factor. Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol, na etapie wyłaniania 40 najlepszych wykonawców, dostały od jurorów propozycję stworzenia trio, które następnie wystąpiło w dalszych eliminacjach. Udział w programie zakończył się dla The Chance późno –  wokalistki dotarły do ścisłego finału, zajmując ostatecznie III miejsce.
Do dnia dzisiejszego dziewczyny sukcesywnie rozwijają swoją karierę.

Wystąpiły w programie TVP1 „Jaka to melodia”, przy okazji Sylwestra z TVP Katowice. Artystki poprowadziły także Koncert Super Jedynek w Opolu wraz z Kasią Moś (2015 r.). Mają na swoim koncie również liczne występy w programie „Dzień Dobry TVN” oraz udział w koncercie „Talent czy Factor” emitowanym na żywo przy okazji uroczystego otwarcia Areny Lublin. Zaprezentowały się też w „Petersburskim Music Show”.

Na swoim koncie zespół ma również dwukrotny występ na scenie w Opolu w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, między innymi w roli współprowadzących koncertu After Party, gdzie zaśpiewały największe przeboje polskiej muzyki z lat 80-tych i 90-tych.

The Chance cały czas koncertuje w Polsce oraz za granicą, jednocześnie intensywnie pracując nad autorskim materiałem.

Dziewczyny nie stronią także od rozmaitych innych zadań muzycznych – m.in. współpracują z firmą ubezpieczeniową Link 4, uczestnicząc wokalnie i wizualnie w ich reklamach. Nie boją się również nowych wyzwań, stąd też w tym roku zasiadały w jury nowego programu telewizyjnego „Śpiewajmy razem – All together now”.

Termin:
5 stycznia 2019 roku, godz. 18:00
Miejsce:
CKE w Czerwionce-Leszczynach
Bilety: 30zł do kupienia w kasie CKE oraz na http://www.ckecl.pl/kup-bilet/

Zapraszamy

 

Tags: , , , , , , ,


Font Resize
Zmień kontrast