“Gdzie jesteś Św. Mikołaju" - mikołajkowe przedstawienie dla dzieci. - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

“Gdzie jesteś Św. Mikołaju” – mikołajkowe przedstawienie dla dzieci.

15 października 2017

Zapraszamy wszystkie dzieci 6 grudnia 2017r. o godzinie 17:00 na spektakl “Gdzie jesteś Św. Mikołaju“ autorstwa Ireny i Mariusza Kmieć czyli duetu DUO-FIX.

Św. Mikołaj wraz z dwójką wspaniałych pomocników: Migotką i Pucusiem wybierają się do dzieci. Jednak niespodziewanie podczas podróży okazało się, że Św. Mikołaj gdzieś zabłądził. W czasie spektaklu to właśnie dzieci wraz z artystami w piosenkach i interaktywnej zabawie próbują odnaleźć Mikołaja. Dlatego odwiedzają ciemny i niebezpieczny las, wędrują do fabryki zabawek, jadą do miasteczka dzwonkowego, zamieniają się w świecące gwiazdeczki tworząc gwiezdną autostradę i wyruszają prawdziwym zaprzęgiem reniferów po Św. Mikołaja. Uroczysty wjazd Św. Mikołaja rozpoczyna drugą część programu , w której dzieci uczestniczą w konkursach i zabawach prowadzonych przez samego Mikołaja.

Piękna muzyka, nastrojowe piosenki, dynamiczna akcja sceniczna, barwna scenografia wraz z kolorowymi rekwizytami, tworzą niezwykle bajkową atmosferę spektaklu.

Wieloletnie doświadczenie artystyczne oraz niepowtarzalny kontakt artystów z dziećmi gwarantują Państwu znakomitą imprezę i niezapomniane przeżycie dla dzieci z okazji przyjścia Św. Mikołaja.

Bilety w cenie 10 zł dzieci / 15zł dorośli. Dostępne w kasie CKE oraz na http://www.ckecl.pl/kup-bilet/