Fabryka Zabawek - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Fabryka Zabawek

29 października 2017

CKE w Czerwionce-Leszczynach serdecznie zaprasza swoich najmłodszych widzów – 19 listopada 2017r. o godzinie 16:00 na spektakl „Fabryka Zabawek”.

Musicalowa bajka pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zaskakujące postaci zabiorą najmłodszych do świata zabawek. Piękna stylowa scenografia nadaje przedstawieniu szczególnie teatralny wymiar, a autorskie piosenki śpiewane przez aktorów oraz choreografia czynią z tej produkcji musicalowe przedsięwzięcie.
To niebywała historia o tajemniczej pracowni i poczciwym Panu Stanisławie, który tworzy zabawki dla wszystkich dzieci, powstają tu lalki, misie, pajacyki, kolejki, które nocą ożywają. Podstępny Czarcik wraz ze swoją świtą postanawia przeszkodzić Panu Stanisławowi odbierając mu jego magiczne okulary i szklaną kulę, a tym samym uniemożliwiając mu dalszą pracę.
W obronie Pana Stasia stają jednak jego przyjaciele wierny pajacyk Rudi i lalka z porcelany Pozytywka. Czy uda się zapobiec złemu zachowaniu Czarcika i powrócić ład w pracowni? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedź w naszej bajce.

Bilety w cenie 15zł dzieci / 20zł dorośli. Dostępne w kasie CKE oraz na http://www.ckecl.pl/kup-bilet/