Artur Andrus w recitalu kabaretowym z zespołem muzyków - CKE Czerwionka-Leszczyny
CKE Czerwionka-Leszczyny
Bon podarunkowy CKE Bon podarunkowy CKE

Artur Andrus w recitalu kabaretowym z zespołem muzyków

11 października 2015

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz i laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer oraz komentator „Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty.

W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

Podczas występu Artura Andrusa w CKE nie zabraknie największych przebojów z „Myśliwieckiej” i „Cynicznych cór Zurychu”, które razem z nim wykona zespół muzyków.

Bilety w cenie 50 zł (sektor A, C) i 60 zł (sektor B).

KUP BILET nie wychodząc z domu ► www.ckecl.pl/kup-bilet

Artur Andrus w CKE